خانه پرونده‌ها پیشنهادها فیلم های جنگ ستارگان را به چه ترتیبی ببینم؟

فیلم های جنگ ستارگان را به چه ترتیبی ببینم؟

4 دقیقه خوانده شده

اولین دیدار مردم با یونیورس عظیم جنگ ستارگان با فیلم Star Wars بود. ایده این یونیورس از طرف جرج لوکاس مطرح شد و استیون اسپیلبرگ با تضمین موفقیت این سری، سبب ساخت نخستین فیلم این یونیورس شد. فیلم Star Wars همانطور که اسپیلبرگ قول داده بود به موفقیت بالایی رسید. بعد از این فیلم جرج لوکاس با ۲ فیلم دیگر از جنگ ستارگان این موفقیت را ادامه داد. بعد از این جرج لوکاس اسم این ۳ فیلم را به ترتیب به اپیزود های ۴، ۵، ۶ تغییر داد!

بعد از مدتی جرج لوکاس ۳ فیلم جدید از این یونیورس را کارگردانی کرد که به موفقیت فیلم های قبلی نرسید. این ۳ فیلم به ترتیب اپیزود های ۱، ۲، ۳ سری فیلم های جنگ ستارگان را تشکیل میدهند. بعد از حدود ۱۰ سال در سال ۲۰۱۵ اپیزود ۷ اکران شد و به موفقیت زیادی رسید. بعد از آن هم در سال ۲۰۱۶ فیلم Rouge One: A Star Wars Story اکران شد. این فیلم بین اپیزود های ۳ و ۴ اتفاق میوفتد. حالا شاید اگه این سری فیلم ها رو ندیدید با خودتون فکر کنید که باید چطور این فیلم هارو دید؟

خب راه های مختلفی وجود داره. اولین راه اپیزودیک هستش که خیلی جالب نیست! سه گانه دوم فیلم ها (۴،۵،۶) کلی نکته مهم داره که با دیدن سه گانه اول (۱،۲،۳) یه جورایی اسپویل میشید! در هر صورت با این شیوه شما بهتر با اتفاقات یونیورس اشنا میشید ولی لذت کمتری از سه گانه دوم میبرید!

راه دوم طبق سال ساخت هستش! یعنی به ترتیب ۴ ۵ ۶ ۱ ۲ ۳ ۷ ! این شیوه شاید بهترین روش باشه! قطعا خود جرج لوکاس هم این شیوه رو پیشنهاد کنه!

روش سوم فلش بکی هستش! اول اپیزود های ۴ و ۵، بعد سه گانه اول، سپس فیلم روگ وان، بعد هم اپیزود های ۶ و ۷ ! اینطوری لذت کامل رو از اپیزود های ۳ و ۴ میبرید و بعدش هم اطلاعاتتون رو درباره این یونیورس کامل میکنید. بعد از اون هم با خیال راحت بقیه فیلم ها رو میبینید!

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

چند سالی هستش که با دنیای کمیک آشنا شده ام و در سایت های مختلف کار میکنم، با شروع تابستان سال 1395 به تیم فانتزی لایف پیوستم و از آن موقع بعنوان دبیر بخش کمیک بوک این سایت فعالیت میکنم.

  • معرفی ناشران کمیک بوک

    شرکت های بزرگ و ثروتمند زیادی در دنیای کامیک بوک فعالیت میکنند، و با کمک چندین نویسنده و ط…
  • [معرفی شخصیت] آیریس وست

    آیریس در قرن سی‌ام میلادی و از خانواده راسل‌ها متولد شد اما آن‌ها او را بعنوان یک یتیم به …
  • بررسی قدرت های ابرقهرمانان (۵): دارکساید

    دارک ساید همواره به عنوان یکی از نیرومند ترین دشمنان سوپرمن، اگر نگوییم نیرومندترین، به شم…

پاسخ دهید

بررسی کنید

معرفی ناشران کمیک بوک

شرکت های بزرگ و ثروتمند زیادی در دنیای کامیک بوک فعالیت میکنند، و با کمک چندین نویسنده و ط…