خانه پرونده‌ها پیشنهادها [معرفی شخصیت] آیریس وست

[معرفی شخصیت] آیریس وست

0 ثانیه خوانده شده

آیریس در قرن سی‌ام میلادی و از خانواده راسل‌ها متولد شد اما آن‌ها او را بعنوان یک یتیم به گذشته و قرن بیستم فرستادند. خانواده وست [آیرا و نادینه] او را به سرپرستی گرفتند و بزرگ کردند.
آیریس از جوانی علاقه بسیار زیادی به کشف حقیقت و خواندن دست‌های پشت پرده داشت؛ پس تصمیم گرفت که به یک خبرنگار بی‌پروا مبدل شود. در این راه جوایز زیادی را بدست آورد و برای ادامه‌ی کار به سنترال سیتی رفت.

در یکی از دادگاه ها یک دانشمند جنایی به نام “بری الن” را ملاقات می‌کند و پس از جلسه تلاش می‌کند تا از او اطلاعات بگیرد و طی گفتمان موفق می‌شود تا با بری قرار شام بگذارد.
آیریس وست و بری الن عاشق یکدیگر می‌شوند و سرانجام ازدواج می‌کنند. بری تصمیم گرفته بود تا هویت مخفی‌اش را برای حفاظت از وی آشکار نکند اما در شب ماه عسل بواسطه‌ی عادت “در خواب حرف زدن” باعث می‌شود تا همسرش از هویت قهرمانانه‌اش باخبر شود.

یکی از نکاتی که همواره در زندگی آیریس وجود دارد؛ حضور ایوبارد ثاون [پروفسور زوم] است. ثاون به دلیل آنکه نمی‌تواند بری الن را به قتل برساند تصمیم دارد تا به هرانچه که او دوست دارد آسیب بزند. پس از نورا الن، انتخاب زوم آیریس می‌باشد و تاکنون بارها سعی داشته که یا ازدواج آن‌ها را بهم بزند یا او را به قتل برساند.

لازم به ذکر است که آیریس از نظر روحی و جسمی بسیار تواناست و پس از مرگ فلش در “بحران بر روی زمین‌های بی‌نهایت” به زندگی خود ادامه داد و سعی داشت در رابطه با گذشته‌ی مبهم خود اطلاعات بدست آورد؛ همچنین او کتابی نوشت با عنوان “زندگینامه‌ی فلش”.

خانواده: آیریس وست از بری الن صاحب دو فرزند به نام‌های “دان و داون الن” می‌شود.

  • [معرفی شخصیت] واندروومن

    زن شگفت انگیز… اینبار نه مردی که از کریپتون آمد و نه خفاش جنگجوی گاتهام… ایندف…
  • [معرفی شخصیت] دث استروک

    یکی از ضد قهرمان های دی سی  که توسط مارو ولفمن و جرج پرز خلق شد. اولین بار در شماره ۲ new …
  • [معرفی شخصیت] رأس الغول

    « بعضی‌ می‌گویند که او پیامبر است، بعضی می‌گویند که ابلیس است اما همه متفق‌القول معتقدند ک…

پاسخ دهید

بررسی کنید

معرفی ناشران کمیک بوک

شرکت های بزرگ و ثروتمند زیادی در دنیای کامیک بوک فعالیت میکنند، و با کمک چندین نویسنده و ط…