خانه پاورقی معرفی معرفی شخصیت والی وست

معرفی شخصیت والی وست

24 ثانیه خوانده شده

والی فرزند رودی و ماری وست است که در دهکده “بلو ولی” زندگی می‌کردند. والی برای تعطیلات به پیش عمه‌ی خود، آیریس وست می‌رود. والی عشق زیادی نسبت به عمه‌اش داشت و می‌دانست که او بخاطر شغل‌ش [خبرنگار] با قهرمان نامدار سنترال سیتی در ارتباط است. آیریس که ازین علاقه والی با خبر بود، او را به همسر خود معرفی می‌کند؛ بری الن نیز ترتیبی می‌دهد تا والی با فلش ملاقات کوتاهی داشته باشد.
والی از فلش می‌پرسد که چطور قدرت‌های‌ش را بدست آورده؛ او نیز تعریف می‌کند که چطور در آزمایشگاه، با استفاده از چه نوع مواد شیمیایی و به کمک رعد و برق تبدیل به سریع ترین مرد دنیا شده. والی وست جوان نیز با استفاده از آزمایشگاه کوچکی که در منزل وجود دارد سعی می‌کند همان موقعیت را بازسازی کند و موفق می‌شود!
او زمانی که به “اسپید فورس” دست پیدا می‌کند تصمیم می‌گیرد تا آن‌ را همچون فلش در راه خوبی بکار گیرد. در نهایت بری الن هویت واقعی خود را آشکار می‌کند و والی را به دستیارش با عنوان “کیدفلش” مبدل می‌سازد.

سالیان سال بعد و طی رویداد “بحران بر روی زمین‌های بی‌نهایت” بری الن کشته می‌شود و حالا نوبت به کیدفلش می‌رسد تا جا پای استاد خود بگذارد. والی نقاب فلش را به سر می‌کند اما هنوز آماده‌ی این موضوع نیست که تبدیل به سریعترین مرد دنیا شود.
یکی از روزها، بری الن به طرز معجزه‌ آسایی از مرگ بازمی‌گردد و تمام دوستان و آشنایان از جمله والی بسیار خوشنود می‌شوند که قهرمان قدیمی سنترال سیتی بلاخره بازگشته. اما بعداً مشخص می‌شود که او ایوبارد ثاون [پروفسور زوم] می‌باشد و والی برای شکست دادن وی جا پای استادش می‌گذارد و به سرعتی که مد نظرش بود می‌رسد.
والی وست برای مدت زمانی طولانی بعنوان فلش در کمیک‌های دی‌سی کامیکس خدمت می‌کند و به مرور زمان به محبوبیت بیشتری نسبت به بری الن دست میابد.

خانواده: والی وست طی اقامت در کریستون سیتی با لیندا پارک [یک خبرنگار جناییِ کره‌ای-امریکایی] آشنا و از او صاحب دو فرزند با نام‌های “آیریس و جی وست” می‌شود.


نویسنده: کامیاب قربان پور

 • معرفی شخصیت آیریس وست

  آیریس در قرن سی‌ام میلادی و از خانواده راسل‌ها متولد شد اما آن‌ها او را بعنوان یک یتیم به …
 • معرفی شخصیت رأس الغول

  « بعضی‌ می‌گویند که او پیامبر است، بعضی می‌گویند که ابلیس است اما همه متفق‌القول معتقدند ک…
 • معرفی شخصیت ایوبارد ثاون (فلش معکوس)

  ایوبارد ثاون، یکی از قدرتمندترین ویلین‌های دنیای DC است. او در اصل یک انسان عادی بود که با…
 • معرفی شخصیت آیریس وست

  آیریس در قرن سی‌ام میلادی و از خانواده راسل‌ها متولد شد اما آن‌ها او را بعنوان یک یتیم به …
 • بررسی قدرت های دارکساید

  دارک ساید همواره به عنوان یکی از نیرومند ترین دشمنان سوپرمن، اگر نگوییم نیرومندترین، به شم…
 • معرفی شخصیت رأس الغول

  « بعضی‌ می‌گویند که او پیامبر است، بعضی می‌گویند که ابلیس است اما همه متفق‌القول معتقدند ک…

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

به بهانۀ مرگ غریبانۀ اسطورۀ داستان‌های مصور | زندگی‌نامۀ استیو دیتکو

استفن جی. دیتکو طراح و نویسندۀ آمریکایی داستان‌های مصور بود که غالباً به خاطر آثارش در شرک…