خانه پرونده‌ها پیشنهادها [معرفی شخصیت] دث استروک

[معرفی شخصیت] دث استروک

1 دقیقه خوانده شده

یکی از ضد قهرمان های دی سی  که توسط مارو ولفمن و جرج پرز خلق شد. اولین بار در شماره ۲ new teen titans (دسامبر ۱۹۸۰) معرفی شد. نام اصلی اون اسلید ویلسون است. او در ۱۶ سالگی تصمیم گرفت تا در ارتش ایالت متحده نام نویسی کند،پس از خونه فرار کرد و درباره سنش به ارتش دروغ گفت. طولی نکشید که استعداد و مهارت های خودش رو تو جنگ های چریکی به مافوقانش نشان دادوبه همین دلیل بارها وبارها توسط مافوقان خود ترفیع رتبه گرفت.

بعد از مدتی به علت شهرت زیادی که داشت توسط کاپیتان ادلاین کین اموزش دید. ادلاین کین مافوق،دوست و کمی بعد همسر و مادر فرزندش شد. اسلید به او ثابت کرد که در رزم خبره است و استعداد های زیادی دارد.اسلید در بسیاری از هنر های رزمی استاد شد و به مقام سرهنگ دومی رسید. کمی بعد او عاشق ادلاین شد وبا او رابطه های رمانتیک را شروع کرد که نتیجش یک پسر به نام گرنت ویلسون شد. مدتی بعد از به دنیا امدن گرنت ویلسون ارتش از او خواست تا که در یک ازمایش محرمانه که روشی برای دفاع در برابر سرم حقیقت گویی دشمن است داوطلب شود.ولی هدف اصلی این ازمایش خلق ابر سربازان ابر انسان بود.اسلید این ازمایش را پذیرفت. بدن اسلید به این ازمایش واکنشی وحشیانه نشون داد و اورا وحشی و خشمگین کرد.جوزف ویلسون دومین پسر اسلید بدون حضور پدر به دنیا اومد.(به علت ازمایشی که روش شده بود مجبور بود بستری بشه.)کمی بعد اسلید متوجه نتایج ازمایش میشه و احساس میکنه که ازمایش درست عمل کرده.قدرت،حس ها،سرعت ،استقامت ،

عقل و واکنش های اسلید بیشتر از ادم های معمولی شده بود و تبدیل به یک ابر سرباز ابر انسان شده بود.چون وظایف اسلید در ارتش به پشت میز محدود میشد،برای اینکه جای خالیه یک مبارز را در درونش حس نکند خود را مشغول شکار حرفه ای کرد.اسلید با ادلاین کین ازدواج کرد.اسلید از ارتش اخراج شد؛چون دوست خودش ویلیام رندولف وینتر گرین به یک عملیات با احتمال پیروزی صفر فرستاده و دستگیر شد،و وقتی مافوقانش گفتند که کاری از دستشون بر نمیاد، یک لباس مخصوص سر هم کرد و به نجات دوستش رفت و موفق شد.اسلید  بعد از اخراج شدن از ارتش لباس دث استورک را طراحی کرد.(اسلید به علت اینکه از ارتش وقانون و فرمان برداری کور کورانه ان خسته شده بود این لباس را طراحی کرد.)و این گونه بزرگترین مزدور دنیا که توسط نیتس هنر های رزمی و دانش نظامی رو یاد گرفته بود به دنیا امد.


آقای یوسف کاملان

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

چند سالی هستش که با دنیای کمیک آشنا شده ام و در سایت های مختلف کار میکنم، با شروع تابستان سال 1395 به تیم فانتزی لایف پیوستم و از آن موقع بعنوان دبیر بخش کمیک بوک این سایت فعالیت میکنم.

 • [معرفی شخصیت] آیریس وست

  آیریس در قرن سی‌ام میلادی و از خانواده راسل‌ها متولد شد اما آن‌ها او را بعنوان یک یتیم به …
 • [معرفی شخصیت] واندروومن

  زن شگفت انگیز… اینبار نه مردی که از کریپتون آمد و نه خفاش جنگجوی گاتهام… ایندف…
 • [معرفی شخصیت] رأس الغول

  « بعضی‌ می‌گویند که او پیامبر است، بعضی می‌گویند که ابلیس است اما همه متفق‌القول معتقدند ک…
 • معرفی ناشران کمیک بوک

  شرکت های بزرگ و ثروتمند زیادی در دنیای کامیک بوک فعالیت میکنند، و با کمک چندین نویسنده و ط…
 • [معرفی شخصیت] آیریس وست

  آیریس در قرن سی‌ام میلادی و از خانواده راسل‌ها متولد شد اما آن‌ها او را بعنوان یک یتیم به …
 • بررسی قدرت های ابرقهرمانان (۵): دارکساید

  دارک ساید همواره به عنوان یکی از نیرومند ترین دشمنان سوپرمن، اگر نگوییم نیرومندترین، به شم…

پاسخ دهید

بررسی کنید

معرفی ناشران کمیک بوک

شرکت های بزرگ و ثروتمند زیادی در دنیای کامیک بوک فعالیت میکنند، و با کمک چندین نویسنده و ط…