خانه پاورقی معرفی معرفی کمیک Batman – Venom

معرفی کمیک Batman – Venom

3 دقیقه خوانده شده

این کمیک اثر دنی ا نیل و ترور ون ایدن هست و در شماره های ۱۶ تا ۲۰ سری Legends of the Dark Knight چاپ شده.
داستان از این قراره که بتمن در تونل قدیمی آب به دنبال دختر بچه ای هستش که دزدیده شده، وقتی بتمن به تونل میرسه توسط کارگرهای اونجا بهش مطلع میشه که بارون داره تونل رو پر آب میکنه و بتمن بدون تعلل به تونل میره.
وقتی بتمن دختر رو صدا میزنه، دختر جواب میده و دختر رو پیدا میکنه منتها چندین سنگ ریزش کردند و بین بتمن و دختر مانع میشوند، بتمن با تمام تلاش سنگ هارو جا به جا میکنه ولی سنگی که از همه بزرگ تر و سنگین تر بود باعت میشه که بتمن بفهمه که چقد ضعیفه و متاسفانه نمیتونه سنگ رو بلند کنه و در نتیجه دختر میمیره.
بتمن برای اینکه خبر مرگ دختر رو به پدر دختر برسونه به خانه پدر او مراجعه میکنه و بهش خبر رو میرسونه.
بتمن از پدر دختر میپرسه که دزدها چی میخواستن و اون بهش یه مشت قرص به بتمن نشون میده و بهش میگه یدونه بردار ولی بتمن برنمیداره.
خلاصه بتمن به خاطر زور کافی نداشتن و شکست خوردن توی یک مبارزه دیگر میاد و قرص هارو برمیداره.
این قرص ها باعت زیاد شدن زور بتمن شد ولی به بهای خشن شدنش.وقتی قرص ها تموم میشن بتمن میاد پیش پدر دختره و ازش قرص های بیشتری میخواد ولی اونا به شرط کشتن کمیسیونر گوردون بهش قرص هارو فقط میدن و بتمن موافقت میکنه و میاد به گوردون میگه سوابقشونو دربیاره…
بعد یه مدت بروس وین (بتمن) متوجه تاثیر ونوم یا همون قرص ها روی ذهنش میشه و خودشو تا یک ماه توی غار زندانی میکنه و اعتیادشو به قرص ها ترک میکنه و به تعقیب پدر دختره به جزیره Santa Prisca (جایی که Bane از بچگی زندانی بوده) میروند….

  • معرفی آرک The Beginning از Punisher

    پانیشر ولوم ۶ یا همان پانیشر مکس یکی از بهترین سری های پانیشر می باشد که به دلیل استقبال ب…

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

به بهانۀ مرگ غریبانۀ اسطورۀ داستان‌های مصور | زندگی‌نامۀ استیو دیتکو

استفن جی. دیتکو طراح و نویسندۀ آمریکایی داستان‌های مصور بود که غالباً به خاطر آثارش در شرک…