خانه پاورقی معرفی معرفی آرک The Beginning از Punisher

معرفی آرک The Beginning از Punisher

2 دقیقه خوانده شده

پانیشر ولوم ۶ یا همان پانیشر مکس یکی از بهترین سری های پانیشر می باشد که به دلیل استقبال بسیار ۶ سال پیاپی چاپ شد؛ این سری در سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۹ چاپ شده است.

اولین آرک از این سری The Beginning هست که به خوبی قتل خانواده فرنک کسل رو نشان می دهد و مطمئنا از ذیدن صحنه ای که مغز دختر فرنک در دستان فرنک میریزد به شوک می افتید. نویسنده این آرک نویسنده بسیار معروفی هستش به نام Garth Ennis و با طراحی Lewis Larosa.

داستان با اوریجین پانیشر شروع میشه و سپس قتل عام کردن کل گروه خلافکاری که برای تولد ۱۰۰ سالگی رییس ـشان در یک عمارت جمع شده اند، اما داستان اصلی نه درباره اوریجین پانیشر می باشد و نه درباره قتل عام گروه های خلافکار…. داستان اصلی در رابطه با میکرو چیپ می باشد، میکزوچیپ که از رفیق های قدیمی پانیشر بوده الان قصد کشتن پانیشر رو داره.

میکروچیپ بر این عقیده است که تمام آن سال هایی که با پانیشر کار میکرده به خاطر این بوده که پسر خودش به قتل رسیده بوده و برای اینکه هیچکس با ترسی که تجربه کرده رو به رو نشود به پانیشر کمک می کرده هدف های خودش را پیدا کند، ولی حالا به این نتیجه رسیده است که جرم و جنایت هیچوقت از بین نمی رود و از کمک کردن به پانیشر دست کشیده است و به این خاطر که به خیال خودش پانیشر به خاطر لدت بردن آدم میکشد قصد کشتن پانیشر دارد….

  • معرفی کمیک Batman – Venom

    این کمیک اثر دنی ا نیل و ترور ون ایدن هست و در شماره های ۱۶ تا ۲۰ سری Legends of the Dark …
  • معرفی کمیک Batman – Venom

    این کمیک اثر دنی ا نیل و ترور ون ایدن هست و در شماره های ۱۶ تا ۲۰ سری Legends of the Dark …

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

به بهانۀ مرگ غریبانۀ اسطورۀ داستان‌های مصور | زندگی‌نامۀ استیو دیتکو

استفن جی. دیتکو طراح و نویسندۀ آمریکایی داستان‌های مصور بود که غالباً به خاطر آثارش در شرک…