خانه پاورقی معرفی [معرفی شخصیت] گروه مدافعان

[معرفی شخصیت] گروه مدافعان

2 دقیقه خوانده شده

سرچشمه

محافظین تیمی از قهرمانان بودند که توسط شرایط خاصی گرد هم امدند. گروه نخست شامل دکتر استرنج، هالک، نیمور و موج سوار نقره ای بود.
همه این ها زمانی شروع شد که دکتر استرنج هالک، نیمور و موج سوار نقره ای رو برای متوقف کردن ماشین شیطانی یاندورث جمع اوری کرد.

اولین بار تمامی انها در قسمت ٣۵ ساب-مارینر دیده شدند که توسط روی تامس نوشته و سال باسیما کشیده شده بود. در انجا نیمور، هالک و موج سوار نقره ای حضور داشتند که باهم گروهی تشکیل دادند تا یک دستگاه ازمایشی تغییر اب و هوا رو نابود کنن.
همچنین روی تامس اولین حضور رسمی مدافعین رو با قلم زنی روی اندرو  در کتاب اینده مارول ١# در سال ١٩٧١ به سر انجام رساند.

جنگ انتقام جویان و مدافعان

لوکی و دورمامو مدافعان را گول زدند تا دوباره چشم شیطان را برگردانند تا دورمامو بتواند نهایت تاثیرش را در تمام جهان بگذارد.
لوکی اگرچه نقشه او را عوض کرد با ترساندن دورمامو که ممکن است ازگارد رو هم فتح کند و بدون رضایت دورمامو او اونجرز را گول زد که بر علیه مدافعان مبارزه کنند تا از تلاش انها برای بازگردانی چشم شیطان جلوگیری کند.

روز مدافعان

فیلمساز بلند پرواز “دالر بیل” باعث ایجاد گمراهی در مورد تیم نبودن مدافعان شد. بدون اطلاع نایتهاوک و بقیه مدافعان او یک پرونده از ماجراجویی های مدافعان ساخت و در اختیار تلویزیون های عموم قرار داد. در آن او اعلام کرد که مدافعان هیچ تیمی نیستند و هیچ قانونی در انها وجود ندارد. در حقیقت کافی ـه هرکسی بدون هیچ قدرتی خودشوت رو مدافع اعلام کنند تا به طور خودکار یک عضو بشن. او ادرس مقر محافظین رو لو داد که اکادمی ریچموند رایدینگ هست. نایتهاوک خشمگین بود اما والکیری اورا قانع کرد که همه چی فقط نابود شده.

روز بعد همه جا پر از محافظین بود.
تمام کسانی که به تازگی خود را محافظ اعلام کرده بودند.
شامل دمیون هلستورم، پولاریس، استینگری، گولیاث مشکی، مشت اهنین، کاپتان مارول، خانوم مارول، هراکلیس، نوا، ماورل بوی، فالکون، پراولر، تورپیدو، کاپتان اولترا، پالادین، ببر سفید، هاووک و تاگاک. همچین باعث شد که تعدادی از خلافکاران تظاهر به محافظ بودن کنند در حالی که همچنان خلاف میکردند.
شروران توسط زودیاک لیبرا و ساگیتاوروس سازماندعی شدند که شامل بیتل، بلاب، پلنتمن، باتروک،الکترو، شاکر، بومرنگ، ملتر، فراگ-من، تود و جو گوریل.
شرورین توسط هلکت که بطوری نصف شرورین و قهرمانان رو توسط مخ-ترکون غیر قابل کنترلی نابود کرده بود،شکست خورده بودند و نصف دیگر توسط خشم والکیری.
هیچکدان از مدافعان جدید مانند مدافعان اصلی ادامه ندادند.

محافظین نیوجرسی

تونی استارک، رهبر شیلد، نایتهاوک را برای رهبری شعبه نیو جرسی استخدام کرد. عضو دیگر تبم او شامل: کولوسیوس، شی هالک و بلیزینگ اسکال
ماموریت اصلی انها این بود:
مبارزه با پسران سرپنتس که مشغول احضار یک خدا در معبد ترامپ بودند. ماموریت بخوبی پیش نرفت و تیم از بین رفت
از خودش بترس: اعماق
نیمور و اتلانتیس توسط نرککود شکست خورده اند کسی ک باقی مانده نیو اتلانتیس رو برعلیه جنرال های او کرده است ،تایگر شارک،تایراک،و ارادنی.
نیمور و لوا باز بهم ملحق شدند و در سرزمین اصلی به دنبال داکتر استرنج میگشتند کسی ک یک جادو برای احضار محافظین انجام داده بود.
تنها کسی ک پاسخ میداد لیرا دختر جنتیکی هالک بود. چهار تایی توسط شیاطین دریایی مورد حمله هستند. موج سوار نقره ای به انها ملحق میشود و مدعی میشود که ٧ شی رو دیده که از اسمان میریزد و کمکش را پیشنهاد میدهد ،ثوس تیم جدید را شامل میشود.

عصر اولتران

بعداً ولورین و سو استورم به گذشته سفر کردند که به هنک پیم کمک کنند قبل از این که التران پیروز شود. یک تناقض در زمان ایجاد میشود.
در زمان اصلی اونجرز از هم جدا شده اند و ثوس محافظ انها را جایگزین تیم سوپرقهرمانان میکند. گروه شامل: داکتر استرنج، کاپیتان امریکا، ولورین، هالک، کاپتان مارول، کیبل، ثینگ و استار لرد است. در زمان متناوب اپوکالیپس جایی که خاویر و مگنیتو توسط لژیون کشته شده اند. اپوکالیپس خشونتش را در سراسر جهان بدون هیچ رقیبی به سلطه مینشاند. بیست سال بعد از حکومتش یک گروه از اخرین مبارزان خلاف مدافعان را تشکیل دادند و در تلاش برای بر کنار کردن اپوکالیپس. در این نیخه رهبر نیت سامرز و اعضا شامل: برادر وودوو، کاپتان امریکا، کولوسیوس، ولورین، کاپتان بریتین، ثینگ، ساوران و مولکول من.

 


مترجم: Arian SRT

منبع: ComicVine

  • معرفی شخصیت آیریس وست

    آیریس در قرن سی‌ام میلادی و از خانواده راسل‌ها متولد شد اما آن‌ها او را بعنوان یک یتیم به …
  • معرفی شخصیت رأس الغول

    « بعضی‌ می‌گویند که او پیامبر است، بعضی می‌گویند که ابلیس است اما همه متفق‌القول معتقدند ک…
  • معرفی شخصیت ایوبارد ثاون (فلش معکوس)

    ایوبارد ثاون، یکی از قدرتمندترین ویلین‌های دنیای DC است. او در اصل یک انسان عادی بود که با…

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

به بهانۀ مرگ غریبانۀ اسطورۀ داستان‌های مصور | زندگی‌نامۀ استیو دیتکو

استفن جی. دیتکو طراح و نویسندۀ آمریکایی داستان‌های مصور بود که غالباً به خاطر آثارش در شرک…