خانه پرونده‌ها پیشنهادها پنج ابرقهرمانی که لباس مبدل خاصی ندارند!

پنج ابرقهرمانی که لباس مبدل خاصی ندارند!

2 دقیقه خوانده شده

پنج ابرقهرمان که لباس مبدل خاصی ندارند!

۵- گوست رایدر

چه رابی رایز و چه جانی بلیز، گوست رایدر از بهترین ابرقهرمانان دنیای کامیک بوک هستش…

ابر قهرمانی که از جهنم آمده ست و برای اجرای عدالت با موتور خود در خیابان ها ویراژ میدهد، موتوری که دیگر شیاطین برای بدست آوردن آن دست به هر کاری میزنند! گوست رایدر از ۵ ابر قهرمانی ست که لباس مبدل خاصی برای خود ندارند… او معمولا با دستکش های مخصوص موتور سواری، چکمه های سیاه، ژاکتی سیاه و شلواری جین در کامیک بوک ها دیده شده.

۴- اسوامپ ثینگ

از باتلاق میاید…

ابرقهرمانی که مانند دیگر قهرمانان برای اجرای عدالت و یکپارچگی تلاش میکنند. ولی اینبار کمی متفاوت تر و در عین حال ترسناک تر… اسوامپ ثینگ، از قدیمی ترین هیولا های دیسی ست که تنها با آنهایی مبارزه میکند که سعی در تخریب قلمرو او یعنی باتلاق می کنند. اینکه او هیچ لباس مبدلی ندارد و و طراحی های او بسیار مجذوب کننده ست، او را از پرطرفدار ترین های دیسی کرده ست!

۳-گرووت

رفیق جون جونی راکت راکون!

گرووت که در گذشته ازش به عنوان ترسناک ترین هیولای دیسی یاد میشد، پس از مدتی با حضورش در تیم محافظین کهکشان از محبوب ترین ابرقهرمانان شد! گرووت بدون هیچ لباس مبدلی و طراحی خارق العاده، تبدیل به درختی مهربانی شد که تنها قادر به گفتن جمله   من گرووت هستم   است…

۲- پانیشر

قاتل عدالت جویی که تنها دست به کشتن مجرمین سنگدل می برد!

پانیشر هرگز هیچ لباس مبدل خاصی برای خود نداشته اما تنها چیزی که همیشه به طور معمول به تن داشته، تی شرت سیاه رنگی ست که تصویر جمجمه ای بر روی آن است که دشمنان او ازش به عنوان خطر یاد میکند!

۱- هالک

غول سبز…

بروس بنر معمولا قبل از اینکه تحت فشار و یا عصبانیت قرار گیرد، مانند دیگر مردم عادی، کت و شلوار و یا تیشرت و شلواری ساده به تن دارد که بعد از هالک شدنش تنها شلوار اوست که لباس او به شمار میرود. او از پنج ابرقهرمان محبوبی ست که لباس مبدل خاصی به تن ندارند و همین برای برخی از طرفداران او محبوبیت ایجاد کرده!

نظر شما چیست؟! شما کدام یک از ابرقهرمانانی را می شناسید که لباس مبدل خاصی ندارند و در عین حال بسیار محبوب هستند؟ درباره آن ها در نظردهی توضیح دهید

نویسنده: امیر حسین جمشیدی

برچسب‌ها

پسندیدید؟

در خبرنامه ثبت نام کنید و اخبار جدید را در ایمیل خود دریافت کنید

نگران نباشید ما اسپم نیست

چند سالی هستش که با دنیای کمیک آشنا شده ام و در سایت های مختلف کار میکنم، با شروع تابستان سال 1395 به تیم فانتزی لایف پیوستم و از آن موقع بعنوان دبیر بخش کمیک بوک این سایت فعالیت میکنم.

  • معرفی ناشران کمیک بوک

    شرکت های بزرگ و ثروتمند زیادی در دنیای کامیک بوک فعالیت میکنند، و با کمک چندین نویسنده و ط…
  • [معرفی شخصیت] آیریس وست

    آیریس در قرن سی‌ام میلادی و از خانواده راسل‌ها متولد شد اما آن‌ها او را بعنوان یک یتیم به …
  • بررسی قدرت های ابرقهرمانان (۵): دارکساید

    دارک ساید همواره به عنوان یکی از نیرومند ترین دشمنان سوپرمن، اگر نگوییم نیرومندترین، به شم…

پاسخ دهید

بررسی کنید

معرفی ناشران کمیک بوک

شرکت های بزرگ و ثروتمند زیادی در دنیای کامیک بوک فعالیت میکنند، و با کمک چندین نویسنده و ط…