جنگاوران، سلحشوران و پرچمداران از جان گذشته…

     از زمانی که آخرین اژدها مُرد، تابستان کوتاه‌تر و زمستان طولانی‌تر و بی‌رحم‌تر گشته. اینک که اژدهایان دوباره متولد شده‌اند و جادو بازگشته‌، زمان آن فرا رسیده تا با قهرمانان زره‌پوشی که از میان ویرانه‌های باشکوه و قلعه‌های قدیمی می‌تازند، همراه شویم. شمشیرهای بُرنده‌‌مان را به رقص واداریم و با کنکاش در میان پیش‌گویی‌ها، فرد برگزیده‌ای که از میان دود و نمک دوباره متولد خواهد شد و سرانجام به تخت آهنین تکیه خواهد زد را بشناسیم…

     گفته می‌شود پیش از این یک انفجار آنی و آتشین برای بار نخست جهان را نابود کرده، آیا این بار مرگی آرام و یخی در راه است؟ اگر طمع و نزاع مدعیان تاج و تخت مانع تدبیر آن‌ها در برابر شیاطین یخ و سرما شود، آن هنگام زمستانی بی‌پایان است که وستروس را تهدید خواهد کرد.

    شب‌هایی طولانی از راه خواهند رسید که خورشید برای سال‌های سال پنهان می‌شود و کودکان در تاریکی به دنیا می‌آیند، زندگی می‌کنند و می‌میرند. آن هنگام پادشاهان در قلعه‌هایشان همانند چوپان‌ها در کلبه‌ی حقیرشان یخ خواهند زد و زن‌ها و بچه‌هایشان را پیش از آن که از قحطی بمیرند با دستان خود خفه خواهند کرد، گریه می‌کنند و اشک‌هایشان بر روی گونه‌هایشان یخ خواهند ‌زد. وایت‌واکرها سوار بر اسب‌های مرده‌شان خواهند آمد و در میان شهرهای سرزمین‌های پادشاهی پیچ و تاب خواهند ‌خورد. یک بار دیگر زمستان در راه است و به نظر می‌رسد که شیاطین پیش از ان شکست خورده باشند… اما چه‌طور؟

    فصل کوبنده و پرهیجان دیگری از حماسه‌ی تلویزیونی سال‌های اخیر، سریال بازی تاج و تخت، آغاز گشته و این بار ما نیز با ویژه‌برنامه‌هایی همراه شما دوستان خواهیم بود!

    در روزهای پخش این سریال قرار است با ارائه‌ی پادکست‌های جذاب، مقالات و زیرنویس‌های اختصاصی، پوشش به‌روز آخرین اخبار و همچنین برگزاری محافل مجازی گفتگو میان شما عزیزان ساعات جالبی را در کنار هم رقم بزنیم و همراهی لذت‌بخشی را به تمامی هواداران بازی تاج و تخت هدیه دهیم.

     لذا همه‌ی شما را برای همراهی در این مسیر هیجان‌انگیز و حماسی به سمت آینده‌ی وستروس دعوت می‌کنیم. بیایید در کنار همدیگر خاطرات خوبی از این روزهایمان بسازیم، چرا که فرداها زودتر از آن چه فکرش را کنید خواهند رسید.

به امید فرداهایی روشن …
بابک هدایت


پی‌نوشت
زمستان آمده و این‌جاست، چای و قهوه‌ی خود را آماده کنید که فصلی کوبنده و پر هیجان در پیش است. ویژه‌برنامه‌های فانتزی‌لایف به مناسبت پخش فصل هفتم از سریال بازی تاج و تخت را از این‌جا در پیام‌رسان تلگرام دنبال کنید. همچنین نوشتارها و مقاله‌های مرتبط در وب‌گاه را می‌توانید در برچسب‌های بازی تاج و تخت و نغمه‌ای از یخ و آتش دنبال کنید.

  • مهره‌ی سوم، ماورای ذهن نویسنده

           از دوره‌ای که انسان‌ها قلم به دست گرفتند و به ثبت وقایع پرداختند، قدرت نوشتار کم کم…

پاسخ دهید

بررسی کنید

نخستین دوره‌ی مسابقه‌ی داستان‌کوتاه‌نویسیِ فانتزی، برگزیدگان خود را شناخت!

بالاخره برگزیدگان نخستین دوره‌ی مسابقه‌ی داستان‌کوتاه‌نویسیِ فانتزی، مشخص شدند! …