شان بین در دنیای بازی‌ هم کشته می‌شود! این بازیگر مشهور انگلیسی که بازی فوق‌العاده‌اش یادآور نقش‌هایی به‌یادماندنی همچون ادارد استارک در بازی تاج‌و‌تخت و بورومیر در ارباب حلقه‌هاست، هدف جدید مأمور ۴۷ در بازی Hitman 2 است و از قرار معلوم دوباره کشته‌ می‌شود(باید اعتراف کنم که انتخاب او برای چنین نقشی ابتکار بسیار جالبی از طرف سازندگان این بازی بود). اما باید این هشدار را بدهیم که در توییتر چیزی در مورد آن نگویید، چرا که اکانت‌تان را بن خواهند کرد!

“خب، مثل اینکه قراره شان بین رو بکشم امشب.”

بله. همین جملۀ ساده باعث شد که مسئولان توییتر، اکانت کاربر TheFatConsol3R را به‌خاطر زیر پا گذاشتن قوانین توییتر در مورد نوشتارهای خشونت‌آمیز و تهدیدآمیز، برای همیشه بَن کنند!


#شان_بین_را_بکشید: و اما، قضیه از چه قرار است؟ عرضم به حضورتان که در این قسمت هم مثل قسمت قبلی مجموعۀ Hitman، هر چند وقت یک‌بار یک‌سری سوژۀ جدید با نام Elusive Target در بازی قرار داده می‌شود و چند روز به بازیکنان فرصت داده می‌شود تا با از بین بردن این اهداف، پاداش و امتیازاتی به‌خصوص کسب کنند؛ در صورت ارتکاب اشتباهی در انجام این مراحل، آن‌ها را نمی‌توانید دوباره از ابتدا بازی کنید و باید سعی کنید بدون اشتباه از پس‌شان بر‌آیید.
نخستین Elusive Target بازی که مارک فابا نام دارد و قبل از فعالیتش به عنوان یک قاتل قرادادی، مامور MI5 بوده است، از تاریخ ۲۰ نوامبر(۲۹ آبان) تا ۴ دسامبر(۱۳ آذر) در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید این مأموریت ویژه را در نقشۀ شهر میامی انجام دهید.
اگر بتوانید هدف خود در این مأموریت را با انجام دادن چالش Explosive Penmanship Challenge از بین ببرید، یک خودکار انفجاری را به‌عنوان پاداش دریافت خواهید کرد! دو آیتم ویژۀ دیگر را هم می‌توانید در نقشۀ این مأموریت پیدا کنید؛ یک ربات که در آن مواد منفجره جاسازی شده و یک هدفون که می‌توان از سیم آن برای خفه کردن اهداف استفاده کرد.


بازی Hitman 2، ساختۀ استودیو IO Interactive را همین حالا می‌توانید روی ایکس‌باکس وان، پی‌سی و پلی‌استیشن ۴ تجربه کنید!


به‌روزرسانی اول در ۲ آذر: تریلر بازی Hitman 2 که تصاویری جدید از اولین Elusive Target آن را نمایش می‌دهد، در کانال قرار داده‌ایم(در این‌جا ببینید).


به‌روزرسانی دوم در ۲ آذر: خب، امروز خبر رسیده که سوءتفاهم برطرف شده و اکانت توییتر TheFatConsol3R از بن خارج شد.

 • دختری که بوسیده نشد

       در هیاهوی نبرد بلک واتر، آن هنگام که شبح سبز تاریکیِ شب را دریده بود، صدای قدم زدن دخ…
 • افسانه‌ی آزور آهای

       افسانه‌ها و پیشگویی‌های بسیاری پیرامون هجوم شیاطین سرما، وقوع شب طولانی و منجی بشریت …
 • حاکم راستین (تکمیلی)

         پیش از این در مقاله‌ی “حاکم راستین” به بررسی برخی از شخصیت‌های محتمل بر…
 • حاکم راستین

         “تخت آهنین به چه کسی خواهد رسید؟” و یا “چه کسی شایستگی و صلاحیت ن…

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

افسانه‌ی آزور آهای

     افسانه‌ها و پیشگویی‌های بسیاری پیرامون هجوم شیاطین سرما، وقوع شب طولانی و منجی بشریت …