«شاهزاده الکساندر، وارث تاج و تختِ پادشاهی اتریش-مجارستان، در حال فرار است. مردمش علیه او شده‌اند. همه‌ی چیزی که او دارد، یک ماشین جنگی آسیب دیده و چند خدمه‌ی وفادار است…»

نوشته‌ای که خواندید، خلاصه‌ای بود از فصل‌های نخستین داستان پرفراز و نشیب «هیولای دریا»،[از مجموعه‌ی هیولای دریا] به قلمِ اسکات وسترفلد؛ که هم‌اکنون فصل نخست آن، با برگردانِ رکسانا نجاتی، تطبیقِ بنیامین یوسفی و ویراستِ امیرحسین رستمی برای شما عزیزان آماده شده‌است.
(درباره‌ی ارائه‌ی کتاب: فعلا برنامه‌ی ارائه‌ی این مجموعه، ارائه‌ی فصل به فصل، خواهد بود. چیزی که مسلم است، این است که دیدگاه‌های شما همراهان، قطعاً و یقیناً در کاهش خطاها و افزایش کیفیت ارائه‌ی ما، و همچنین کاهش بازه‌ی زمانی میان ارائه‌ی فصل‌ها تاثیر خواهد داشت؛ پس قرار دادن دیدگاه را فراموش نکنید!)
در پایان، شما را دعوت به دریافت فصل نخست این داستان شگفت‌انگیز می‌کنم. فصل نخست را می‌توانید از این‌جا دریافت کنید.

امیدوارم از خواندن این فصل لذت ببرید!
با تشکر-مدیر پروژه


پی‌نوشت
*اسکات وسترفلد (Scott Westerfeld)، نویسنده‌ای آمریکایی‌ست که اغلب آثارش در سبک فانتزی قرار دارد. مجموعه‌ی هیولای دریا، یکی از برجسته‌ترین آثار وی است. (می‌توانید اطلاعات بیشتر درباره‌ی مجموعه‌ی هیولای دریا را در این‌جا و اطلاعات بیشتر درباره‌ی کتاب نخست این مجموعه‌، که در حال ارائه است، را در این‌جا مطالعه کنید.)
*خلاصه‌ی داستان، که در بخش آغازین نوشتار مطالعه کردید؛ خلاصه‌ای‌ست مربوط به فصول نخستین کتاب، و داستان کلی بسیار گسترده‌تر و شگفت‌انگیز تر است.
توجه
برای انتشار کتاب‌های در حال ارائه، فقط از نشانی پرونده‌ی بارگزاری شده در فانتزی‌لایف استفاده کنید و فصل‌ها را جداگانه، در آپلودسنتر دیگری آپلود نکنید!
راهنما
اگر با رایانه مایل به ذخیره‌ی داستان کوتاه هستید، پس از باز شدن آن در پنجره‌ی جدید، می‌توانید با کلیک راست و انتخاب گزینه‌ی “…Save as”، آن‌را در مسیر دل‌خواه ذخیره کنید. در تلفن‌های همراه دریافت و ذخیره به طور خودکار در پوشه‌ی دریافت‌ها انجام می‌شود.

۷ دیدگاه ها

 1. امیرحسین رستمی

  ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۷ قبل از ظهر

  بسیار عالی! خسته نباشیم عزیزان

 2. نسیم

  ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۷ قبل از ظهر

  ممنون بنیامین. موفق باشی!

 3. نسیم

  ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۹ قبل از ظهر

  خسته نباشید دوستان

 4. نسیم

  ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۸ قبل از ظهر

  من از همین ابتدا از کتاب خوشم اومده.
  دستتون درد نکنه، خدا قوت

 5. نسیم

  ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵ در ۱:۱۹ بعد از ظهر

  سلام
  ممنون
  کتاب خوبیه
  انشالا ترجمش زود به زود ارائه بشه

 6. نسیم

  ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵ در ۴:۲۰ بعد از ظهر

 7. نسیم

  ۲۳ بهمن, ۱۳۹۵ در ۶:۱۴ بعد از ظهر

  یک خسته نباشید گنده به همتون!

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

برگردان‌کتاب: هیولای دریا | فصل ششم

«شاهزاده الکساندر، وارث تاج و تختِ پادشاهی اتریش-مجارستان، در حال فرار است. مردمش علیه او …