«شاهزاده الکساندر، وارث تاج و تختِ پادشاهی اتریش-مجارستان، در حال فرار است. مردمش علیه او شده‌اند. همه‌ی چیزی که او دارد، یک ماشین جنگی آسیب دیده و چند خدمه‌ی وفادار است…»

نوشته‌ای که خواندید، خلاصه‌ای بود از فصل‌های نخستین داستان پرفراز و نشیب «هیولای دریا»، [از مجموعه‌ی هیولای دریا] به قلمِ اسکات وسترفلد؛ که هم‌اکنون فصل ششم آن، با برگردانِ مهرنوش چمنی، تطبیقِ بنیامین یوسفی و ویراستِ علی کمیجانی و امیرحسین رستمی برای شما عزیزان آماده شده‌است.
شما را دعوت به دریافت فصل ششم این داستان شگفت‌انگیز می‌کنم. آن را می‌توانید از این‌جا دریافت کنید.

امیدوارم از خواندن این فصل لذت ببرید!
با تشکر-مدیر پروژه


پی‌نوشت
*اسکات وسترفلد (Scott Westerfeld)، نویسنده‌ای آمریکایی‌ست که اغلب آثارش در سبک فانتزی قرار دارد. مجموعه‌ی هیولای دریا، یکی از برجسته‌ترین آثار وی است. (می‌توانید اطلاعات بیشتر درباره‌ی مجموعه‌ی هیولای دریا را در این‌جا و اطلاعات بیشتر درباره‌ی کتاب نخست این مجموعه‌، که در حال ارائه است، را در این‌جا مطالعه کنید.)
*خلاصه‌ی داستان، که در بخش آغازین نوشتار مطالعه کردید؛ خلاصه‌ای‌ست مربوط به فصول نخستین کتاب، و داستان کلی بسیار گسترده‌تر و شگفت‌انگیز تر است.
توجه
برای انتشار کتاب‌های در حال ارائه، فقط از نشانی پرونده‌ی بارگزاری شده در فانتزی‌لایف استفاده کنید و فصل‌ها را جداگانه، در آپلودسنتر دیگری آپلود نکنید!
راهنما
اگر با رایانه مایل به ذخیره‌ی داستان کوتاه هستید، پس از باز شدن آن در پنجره‌ی جدید، می‌توانید با کلیک راست و انتخاب گزینه‌ی “…Save as”، آن‌را در مسیر دل‌خواه ذخیره کنید. در تلفن‌های همراه دریافت و ذخیره به طور خودکار در پوشه‌ی دریافت‌ها انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

کمیک «بتمن: شوالیه‌ی سفید»-شماره‌ی دوم افزوده شد!

«پس از سال‌ها نبرد حماسی، بتمن درمانی پیدا می‌کند که می‌تواند ذهن تاریک بزرگ‌ترین دشمنش را…