«او یک شاهدخت است. وقتی پادشاهی ایندیگو وطنش را تسخیر کرد، ویلهلمینا و دیگر بچه‌های یتیم شده‌ی اشراف به اسکای‌ویل، پایتخت ایندیگو، بُرده شدند. ده سال بعد، آن‌ها آسپری‌هایند و متخصص کاری‌های مخفی و دزدی. ویلهلمینا قصد دارد با کمک آن‌ها تاج و تختش را پس بگیرد…»

نوشته‌ای که خواندید، خلاصه‌ای بود از فصل‌های نخستین داستان پرفراز و نشیب «ملکه‌ی یتیم»، [نخستین جلد از مجموعه‌ی ملکه‌ی یتیم] به قلمِ جودی مِدووز؛ که هم‌اکنون فصل هفتم آن، با برگردانِ فردوس قادریان، تطبیقِ بنیامین یوسفی و ویراستِ علی کمیجانی و امیرحسین رستمی برای شما عزیزان آماده شده‌است.
در ادامه، شما را دعوت به دریافت فصل هفتم این داستان شگفت‌انگیز می‌کنم. این فصل را می‌توانید از این‌جا دریافت کنید.

امیدوارم از خواندن این فصل لذت ببرید!
با تشکر-مدیر پروژه


پی‌نوشت
*ارائه‌ی فصل‌های این کتاب را می‌توانید در برچسب “ملکه‌ی یتیم” در این‌جا دنبال کنید.
*جودی مِدووز (jodi meadows)، نویسنده‌ای آمریکایی‌ست که اغلب آثارش در سبک فانتزی قرار دارد. مجموعه‌ی ملکه‌ی یتیم، یکی از برترین آثار وی است که در سبک فانتزی‌حماسی قرار دارد. (می‌توانید اطلاعات بیشتر درباره‌ی مجموعه‌ی ملکه‌ی یتیم را در این‌جا و اطلاعات بیشتر درباره‌ی کتاب نخست این مجموعه‌، که در حال ارائه است، را در این‌جا مطالعه کنید.)
*خلاصه‌ی داستان، که در بخش آغازین نوشتار مطالعه کردید؛ خلاصه‌ای‌ست مربوط به فصول نخستین کتاب، و داستان کلی بسیار گسترده‌تر و شگفت‌انگیز تر است.
توجه
برای انتشار کتاب‌های در حال ارائه، فقط از نشانی پرونده‌ی بارگزاری شده در فانتزی‌لایف استفاده کنید و فصل‌ها را جداگانه در آپلودسنتر دیگری آپلود نکنید!
راهنما
اگر با رایانه مایل به ذخیره‌ی داستان کوتاه هستید، پس از باز شدن آن در پنجره‌ی جدید، می‌توانید با کلیک راست و انتخاب گزینه‌ی “…Save as”، آن‌را در مسیر دل‌خواه ذخیره کنید. در تلفن‌های همراه دریافت و ذخیره به طور خودکار در پوشه‌ی دریافت‌ها انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

بررسی کنید

برگردان‌کتاب: هیولای دریا | فصل ششم

«شاهزاده الکساندر، وارث تاج و تختِ پادشاهی اتریش-مجارستان، در حال فرار است. مردمش علیه او …